Wynajem Ferrari 458 Italia w Warszawie

Ferrari

458 Italia

car image

Ferrari

458 Italia

Kwoty Brutto (VAT 23%)

Twoja cena za dobę:

4 000PLN

Twoja cena za weekend:

8 000PLN

Twoja cena za tydzień:

18 000PLN

Twoja cena za miesiąc:

30 000PLN

Kaucja:

20 000PLN

Przyśpieszenie do 100km/h

Prędkość maksymalna (km/h)

Moc (KM)

562

MARKA

Ferrari

MODEL

458 Italia

ROK PRODUKCJI

2012

KOLOR NADWOZIA

Czerwony

SKRZYNIA BIEGÓW

automat

KOLOR WNĘTRZA

Czarny

PALIWO

Benzyna

POJEMNOŚĆ SILNIKA

4500

Przyśpieszenie do 100km/h

Prędkość maksymalna (km/h)

Moc (KM)

562

Są samochody, które nigdy się nie nudzą. Takie, które za każdym razem, gdy się je widzi, zapierają dech w piersiach i sprawiają, że chce się nimi jechać. Tak jest na przykład ze słynnym coupé od Ferrari – model 458 Italia, które jest dostępne na naszej stronie. Dzięki temu każdy Klient może przejechać się tym niezwykłym samochodem już teraz.

Nie da się ukryć, że wynajem Ferrari w Warszawie jest trudny. To marka niezwykle popularna, dlatego większość modeli (których zresztą niedużo jeździ po polskich drogach) jest wypożyczanych niemalże od ręki i na długi czas. Podobnie jest z naszym Ferrari 458 Italia z 2012 roku. To doskonały egzemplarz auta dla kierowcy, który wie, czego chce. Jest piękne, szybkie, sportowe i niezwykle wygodne w jeździe, choć na takie wcale nie wygląda. To model, który zachwyca w każdym calu.

Ferrari 458 Italia, które oferuje nasza wypożyczalnia samochodów, pochodzi z 2012 roku i jest mocnym coupé sportowym. Pod maską pracuje potężny silnik benzynowy o pojemności 4500 litrów i mocy 569 koni mechanicznych, a cały układ mechaniczny zapewnia 540 Nm momentu obrotowego. To samochód, który jest stworzony przede wszystkim na tor, ale nie tylko. Możesz go także wynająć:

  • na ślub lub inną ważną uroczystość rodzinną,
  • na urodziny, by spędzić je na czystej zabawie,
  • na tor, by poczuć trochę adrenaliny,
  • na weekend.

Nie da się ukryć, że oferowane przez nas Ferrari 458 Italia to jeden z najbardziej pożądanych modeli na polskim rynku.

Wynajem Ferrari Warszawa – szczegóły oferty

Wybierając to auto, warto zwrócić uwagę na sposób, w jaki można je dostać. Oferujemy racjonalną umowę, w której otrzymasz wszystkie niezbędne informacje oraz dokumenty, które nie tylko potwierdzą doskonały stan techniczny pojazdu, ale także dokumentują wszelkie zmiany mechaniczne oraz wszelkie naprawy. Dodatkowo nasze umowy pisane są przejrzystym językiem, by każdy Klient miał świadomość tego, co dokładnie podpisuje oraz czego może oczekiwać po naszym produkcie. Dzięki temu możemy pochwalić się tylko zadowolonymi, świadomymi Klientami.

Postaraliśmy się, aby wynajem Ferrari w Warszawie był możliwy w doskonałych cenach. Kaucja przy tym konkretnym modelu wynosi 20000 złotych. Za dobę można przejechać się Ferrari 458 Italia za 4000 złotych. Cena za tydzień spada i wynosi 18000 złotych, a więc nieco ponad 2500 złotych za dobę. Za weekend z 458 każdy Klient musi zapłacić 8000 złotych, podczas gdy miesiąc zabawy z Ferrari kosztuje 30000 złotych.

Warto podkreślić, jak piękny jest to samochód. Czerwona, ścięta z tyłu, klasyczna sylwetka łączy się tu z czarnym, eleganckim wnętrzem. Są odpowiednie systemy, a także szybka, nowoczesna i niezawodna automatyczna skrzynia biegów, która jest łatwa w obsłudze, niezwykle szybka na torze, a do tego kierownica posiada łopatki do zmiany biegów. Cały system jest intuicyjny, nie będzie sprawiał problemów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do obejrzenia tego wyjątkowego okazu motoryzacyjnego. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Rezerwacja

    Zobacz także

    Podobne auta

    >