Wynajem BMW M6 w Warszawie

BMW

M6

car image

BMW

M6

Twoja cena za dobę:

1 200PLN

Twoja cena za weekend:

2 400PLN

Twoja cena za tydzień:

6 300PLN

Twoja cena za miesiąc:

12 000PLN

Kaucja:

10 000PLN

Przyśpieszenie do 100km/h

Prędkość maksymalna (km/h)

Moc (KM)

560

MARKA

BMW

MODEL

M6

ROK PRODUKCJI

2013

KOLOR NADWOZIA

Czarny

SKRZYNIA BIEGÓW

automat

KOLOR WNĘTRZA

Czarny

PALIWO

Benzyna

POJEMNOŚĆ SILNIKA

4400

Przyśpieszenie do 100km/h

Prędkość maksymalna (km/h)

Moc (KM)

560

Niektóre modele samochodów się nie starzeją, inne pozostają legendą na zawsze i niezależnie od tego, kiedy się do nich wsiądzie, zawsze dają maksimum przyjemności. Tak jest między innymi z BMW M6. To jeden z najbardziej niezwykłych pojazdów, jakimi mogłeś jechać.

Ten, który oferujemy w ramach wynajmu BMW w Warszawie, pochodzi z roku 2013. Choć ma już kilka lat, jego stan jest doskonały, a świadczyć o tym może chociażby liczba przejechanych kilometrów czy książka serwisowa. Wszystko to udostępniamy naszym Klientom, by mieli pewność, że samochód, który u nas wybrali, jest najlepszym z możliwych i w doskonałym stanie technicznym.

Nie da się ukryć, że tak wyjątkowe modele samochodów nie trafiają się często. BMW M6 to jeden z klasycznych egzemplarzy tej marki, a ma on pod maską słynny silnik benzynowy z charakterystyczną „emką” o pojemności 4400 l i mocy pięciuset sześćdziesięciu koni mechanicznych. To naprawdę imponująca wartość, choć istotne jest także, że ten silnik dysponuje momentem obrotowym na poziomie około 500 Nm. Zapewnia on maksimum doznań, nie tylko na torze.

Ważne jest także to, że egzemplarz, który oddajemy do wynajmu BMW z Warszawy jest zadbany. Nie przejechał wiele, co widać po tapicerce w doskonałej kondycji oraz karoserii. Samochód jest czarny, tak na zewnątrz, jak i w środku. Docenić trzeba zwłaszcza jego sportową sylwetkę oraz to, jak doskonale trzyma się drogi. To absolutna perfekcja prowadzenia. To auto inne niż wszystkie. Mimo tego, że ma już kilka lat, to wyglądem i osiągami w ogóle nie odstaje od najnowszych modeli.

Teraz każdy z naszych Klientów może przejechać się słynną „em szóstką”. Jest to model wyjątkowy, nie tylko ze względu na silnik pracujący pod maską, ale także z uwagi na nowoczesną skrzynię biegów. To automatyczna przekładnia dwusprzęgłowa z systemami DSG i DCT. Daje ona możliwość szybkiego zmieniania biegów, doskonale dopasowana do stylu jazdy kierowcy. To inteligentna skrzynia, która przewiduje, co Klient będzie chciał zrobić i szybko dostosowuje swoje działanie do jego potrzeb. Jest perfekcyjna na torze, niezawodna w trasie, a także wygodna podczas przemierzania miasta.

Warto docenić wyposażenie samochodu, który oferujemy. Przede wszystkim jest to auto nowoczesne, dlatego naszpikowane technologicznymi rozwiązaniami. Między innymi na jego pokładzie można znaleźć:

  • ASR i ESP,
  • elektrochromatyczne lusterko tylne,
  • czujniki parkowania i czujnik deszczu,
  • kamerę cofania,
  • nawigację,
  • czujniki bezpieczeństwa, czujnik martwego pola, asystenta pasa ruchu,
  • aktywny tempomat i łopatki zmiany biegów – jak w sportowych samochodach,
  • podgrzewane siedzenia, wygodne fotele, system start-stop i wiele innych.

To nie tylko wygląd, ale także wyposażenie sprawiają, że każdy Klient, który zdecyduje się na wynajem BMW w Warszawie, będzie czuł się w modelu M6 oferowanym przez naszą firmę jak w nowoczesnym supersamochodzie. To zadbany egzemplarz, który potrafi dać wiele frajdy z jazdy i jednocześnie pozwolić na wygodne, bezpieczne i przyjemne podróżowanie. Sprawdzi się niezależnie od tego, czy Klienci potrzebują samochodu na ślub, urodziny, na tor czy do wypadu na weekend. To samochód doskonały we wszystkim.

Warto zwrócić uwagę na wygodną formę współpracy. Cena za dobę jazdy BMW M6 z 2013 roku wynosi 1200 złotych. Można jednak wypożyczyć auto na dłużej. Dzięki temu na przykład przy weekendowej wycieczce spada ona do około 1000 złotych za dobę – czyli łącznie 2000 złotych, a przy tygodniowym wynajmie jest to już tylko 900 złotych za dobę – razem 6300 złotych. Za miesiąc jazdy BMW M6 z naszej strony trzeba zapłacić 12000 złotych, a kaucja wynosi 10000 złotych. Jednak nie tylko ceny się liczą, ale także to, że otrzymujesz cały zestaw informacji o samochodzie – a więc możesz być pewny, że Cię on nie zawiedzie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, obejrzenia konkretnego modelu naszego auta i wynajmu BMW w Warszawie. Zachęcamy do kontaktu i ręczymy, że każdy nasz Klient wychodzi od nas zadowolony.

Zobacz także

Podobne auta

>