Rabat

na nowe auta

Rabat na nowe auta

Szukając nowego auta z salonu, każdemu zależy na tym, aby uzyskać jak największy rabat. Wypracowane przez nas rabaty od lat, dają nam możliwość dzielenia się nimi z Państwem. Jeśli szukasz nowego samochodu i chcesz jak największy upust od katologowej ceny, to wystarczy że przejdziesz z nami przez tych kilka kroków poniżej:

1. Wejdź na stronę "www" marki auta, na które się zdecydowałeś/aś, np BMW, AUDI, MERCEDES.
2. Wybierz model, a następnie skonfiguruj go pod siebie.
3. Jak już zakończyłeś/aś konfigurację, wyślij nam na adres mailowy: "nowy@carscollection.pl" właśnie tą konfigurację, lub informację jaka to marka, wraz z kodem tej konfiguracji.
4. Po otrzymaniu takiego maila, odeślemy Ci wysokość rabatu, jaki możemy Ci zaproponować.
5. Jeśli rabat będzie dla Ciebie satysfakcjonujący, przekażemy informacje, w którym salonie (miasto + dokładna nazwa salonu) można złożyć taką konfigurację (powołując się na nas) aby dostać odpowiedni procent upustu przy zakupie.
6. Aby nie tracić Państwa czasu, jeśli już jakiś rabat Państwo uzyskali, proszę po wysłaniu konfiguracji napisać jaki upust został przyznany. Ubiegając kilka pytań, od razu poinformujemy: - nie pobieramy żadnej prowizji od kupującego - kupujący nie wpłaca nam pieniędzy, tylko bezpośrednio do salonu. Możemy również pomóc w zorganizowaniu najlepszego finansowania na skonfigurowane auto.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt telefoniczny:
530-222-229
530-222-234
530-222-251
530-222-279